
1
$2.2064
$2.2064
10
$1.9824
$19.8240
63
$1.8704
$117.8352
126
$1.5904
$200.3904
252
$1.4896
$375.3792
441
$1.3104
$577.8864
945
$1.0864
$1,026.6480
2457
$1.0080
$2,476.6560
4914
$0.9744
$4,788.2016
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Masach |
| Series | Drawn-Seamless EMI/RFI Shields |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Mounting Type | Snap Fit |
| Type | Cover |
| Length - Overall | 1.244" (31.60mm) |
| Ventilation | Non-Vented |
| Width - Overall | 0.697" (17.70mm) |
| Height - Overall | 0.106" (2.70mm) |