50
$44.4864
$2,224.3200
100
$40.3200
$4,032.0000
250
$38.9312
$9,732.8000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | NXP Semiconductors |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | OBSOLETE |
| Package / Case | NI-360 |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Frequency | 945MHz |
| Power - Output | 30W |
| Gain | 19dB |
| Technology | LDMOS |
| Supplier Device Package | NI-360 |
| Voltage - Rated | 68 V |
| Voltage - Test | 26 V |
| Current - Test | 250 mA |