
1
$16.5760
$16.5760
10
$15.2432
$152.4320
25
$14.6048
$365.1200
80
$12.8688
$1,029.5040
250
$12.2416
$3,060.4000
500
$11.4464
$5,723.2000
1000
$10.5056
$10,505.6000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Linear Technology (Analog Devices, Inc.) |
| Series | - |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 32-LQFP |
| Number of Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output | LVECL, LVPECL |
| Type | Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer, Data |
| Input | HSTL, LVECL, LVPECL |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 2.25V ~ 3.8V |
| Ratio - Input:Output | 2:10 |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Supplier Device Package | 32-LQFP (7x7) |
| Frequency - Max | 3 GHz |