
1
$6.5296
$6.5296
10
$5.8688
$58.6880
25
$5.5440
$138.6000
100
$4.8048
$480.4800
250
$4.5584
$1,139.6000
500
$4.0880
$2,044.0000
1000
$3.4496
$3,449.6000
2000
$3.2816
$6,563.2000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Maxim Integrated / Analog Devices |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 36-XFBGA, WLBGA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5.5V |
| Applications | Battery Management |
| Current - Supply | 1mA |
| Supplier Device Package | 36-WLP (3.23x2.96) |