
1
$8.8032
$8.8032
10
$7.9520
$79.5200
50
$7.5824
$379.1200
100
$6.5856
$658.5600
250
$6.2832
$1,570.8000
500
$5.7344
$2,867.2000
1000
$4.9952
$4,995.2000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Maxim Integrated / Analog Devices |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Filter Type | Elliptic, Low Pass Switched Capacitor |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Number of Filters | 1 |
| Filter Order | 5th |
| Frequency - Cutoff or Center | 45kHz |
| Supplier Device Package | 8-uMAX/uSOP |