
1
$11.2784
$11.2784
10
$10.1920
$101.9200
50
$9.7216
$486.0800
100
$8.4336
$843.3600
250
$8.0528
$2,013.2000
500
$7.3472
$3,673.6000
1000
$6.3952
$6,395.2000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Maxim Integrated / Analog Devices |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Filter Type | Butterworth, Low Pass Switched Capacitor |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Number of Filters | 1 |
| Filter Order | 5th |
| Frequency - Cutoff or Center | 15kHz |
| Supplier Device Package | 8-uMAX/uSOP |