
1
$10.9088
$10.9088
10
$9.8560
$98.5600
50
$9.3968
$469.8400
100
$8.1536
$815.3600
250
$7.7840
$1,946.0000
500
$7.1008
$3,550.4000
1000
$6.1824
$6,182.4000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Linear Technology (Analog Devices, Inc.) |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Filter Type | Bessel, Low Pass Switched Capacitor |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Number of Filters | 1 |
| Filter Order | 5th |
| Frequency - Cutoff or Center | 15kHz |
| Supplier Device Package | 8-uMAX/uSOP |