
1
$7.9184
$7.9184
10
$7.1456
$71.4560
75
$6.8208
$511.5600
150
$5.9248
$888.7200
300
$5.6560
$1,696.8000
525
$5.1520
$2,704.8000
1050
$4.4912
$4,715.7600
2550
$4.3232
$11,024.1600
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Maxim Integrated / Analog Devices |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 20-WFQFN Exposed Pad |
| Delay Time | 240ps |
| Number of Channels | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | Buffer, ReDriver |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Applications | eSATA |
| Current - Supply | 90mA |
| Data Rate (Max) | 6Gbps |
| Supplier Device Package | 20-TQFN (4x4) |