
1
$1.3776
$1.3776
10
$1.2320
$12.3200
25
$1.1760
$29.4000
100
$0.9632
$96.3200
250
$0.8960
$224.0000
500
$0.7952
$397.6000
1000
$0.6272
$627.2000
2500
$0.5824
$1,456.0000
5000
$0.5600
$2,800.0000
10000
$0.5376
$5,376.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Maxim Integrated / Analog Devices |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 6-XFBGA, WLBGA |
| Output Type | Single Ended, Rail-to-Rail |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Amplifier Type | Standard |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Supply | 750µA |
| Slew Rate | 7V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 15 MHz |
| Current - Input Bias | 1 pA |
| Voltage - Input Offset | 30 µV |
| Supplier Device Package | 6-WLP (1.24x0.84) |
| Number of Circuits | 1 |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.7 V |
| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |