
1
$27.6192
$27.6192
10
$25.4688
$254.6880
36
$24.3264
$875.7504
108
$21.7504
$2,349.0432
252
$20.7536
$5,229.9072
504
$19.7456
$9,951.7824
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Maxim Integrated / Analog Devices |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Filter Type | Continuous Low Pass |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Supply | 4.74V ~ 16V, ±2.37V ~ 8V |
| Number of Filters | 2 |
| Filter Order | 2nd |
| Frequency - Cutoff or Center | 25kHz |
| Supplier Device Package | 20-SOIC |