
1
$1,121.1312
$1,121.1312
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Banner Engineering |
| Series | LTF |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Output Type | Analog |
| Sensing Distance | 1.969" ~ 78.74' (50mm ~ 24m) |
| Operating Temperature | -20°C ~ 55°C |
| Voltage - Supply | 12V ~ 30V |