
1
$9.9904
$9.9904
10
$9.0272
$90.2720
37
$8.6016
$318.2592
111
$7.4704
$829.2144
259
$7.1344
$1,847.8096
518
$6.5072
$3,370.7296
1036
$5.6672
$5,871.2192
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Linear Technology (Analog Devices, Inc.) |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 16-TFSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frequency | 12.5kHz ~ 6.67MHz |
| Type | Oscillator, Silicon |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5.5V |
| Supplier Device Package | 16-MSOP |
| Current - Supply | 2.4 mA |