1
$5.9472
$5.9472
10
$5.3648
$53.6480
25
$5.1184
$127.9600
121
$4.4464
$538.0144
363
$4.4016
$1,597.7808
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Linear Technology (Analog Devices, Inc.) |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Input | 7V ~ 80V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Voltage - Supply | 7V ~ 80V |
| Applications | Power Supply Monitor |
| Supplier Device Package | 10-DFN (3x3) |
| Current - Supply | 1.2 mA |
| DigiKey Programmable | Not Verified |