
1
$4.8272
$4.8272
10
$4.3344
$43.3440
50
$4.0992
$204.9600
100
$3.5504
$355.0400
250
$3.3712
$842.8000
500
$3.0240
$1,512.0000
1000
$2.5536
$2,553.6000
2500
$2.4192
$6,048.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Linear Technology (Analog Devices, Inc.) |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TA) |
| Voltage - Supply | 9.5V ~ 60V |
| Supplier Device Package | 8-MSOP |