
1
$18.5584
$18.5584
10
$16.7888
$167.8880
50
$15.4560
$772.8000
100
$14.1344
$1,413.4400
500
$12.3648
$6,182.4000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Mini-Circuits |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 6-SMD, Flat Leads |
| Size / Dimension | 0.310" L x 0.212" H (7.87mm x 5.38mm) |
| Insertion Loss | 0.5dB |
| Specifications | Isolation (Min) 25dB, 3° Imbalance (Max) |
| Frequency | 5 MHz ~ 500 MHz |