
1
$0.4256
$0.4256
10
$0.3136
$3.1360
25
$0.2912
$7.2800
100
$0.2016
$20.1600
250
$0.1680
$42.0000
500
$0.1344
$67.2000
1000
$0.1008
$100.8000
3000
$0.0896
$268.8000
6000
$0.0896
$537.6000
15000
$0.0784
$1,176.0000
30000
$0.0784
$2,352.0000
75000
$0.0672
$5,040.0000
150000
$0.0672
$10,080.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | 3PEAK |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Output Type | Open-Collector, CMOS, TTL |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Elements | 4 |
| Type | Differential |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2.5V ~ 36V, ±1.25V ~ 18V |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Current - Quiescent (Max) | 300µA |
| Voltage - Input Offset (Max) | 6mV @ 5V |
| Current - Input Bias (Max) | 0.001µA @ 5V |