
1
$0.9744
$0.9744
10
$0.8736
$8.7360
25
$0.8288
$20.7200
100
$0.6720
$67.2000
250
$0.6272
$156.8000
500
$0.5600
$280.0000
1000
$0.4368
$436.8000
2500
$0.4144
$1,036.0000
5000
$0.3920
$1,960.0000
12500
$0.3808
$4,760.0000
25000
$0.3696
$9,240.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -25°C ~ 125°C |
| Voltage - Supply | 10.5V ~ 22.5V |
| Mode | Discontinuous (Transition) |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Current - Startup | 30 µA |