
2500
$1.5232
$3,808.0000
5000
$1.4672
$7,336.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 10-SOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Voltage - Supply | 10V ~ 24.5V |
| Frequency - Switching | 130kHz |
| Mode | Continuous Conduction (CCM) |
| Supplier Device Package | 10-SSOP |
| Current - Startup | 400 µA |