
6000
$0.3024
$1,814.4000
15000
$0.2912
$4,368.0000
30000
$0.2800
$8,400.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Intersil (Renesas Electronics Corporation) |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | SOT-23-6 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Input | -0.3V ~ 7V |
| Operating Temperature | 150°C (TJ) |
| Voltage - Supply | 30V |
| Applications | Secondary-Side Controller, Synchronous Rectifier |
| Supplier Device Package | SOT-23-6 |