
1
$9.0608
$9.0608
10
$8.3440
$83.4400
25
$8.1648
$204.1200
40
$8.1424
$325.6960
80
$7.3024
$584.1920
250
$7.0784
$1,769.6000
500
$6.7312
$3,365.6000
1000
$6.4960
$6,496.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Nuvoton Technology Corporation |
| Series | ChipCorder® |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Features | Automatic Gain Control, GPIO, Volume Control |
| Package / Case | 48-LQFP |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Interface | SPI |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Oscillator Type | Internal |
| Duration | 2 Min |
| Supplier Device Package | 48-LQFP (7x7) |
| Output Signal | Analog - Single Ended, Bridge Tied Load (BTL), PWM Speaker Output |
| Input Signal | Analog - Single Ended, I2S, Microphone |
| Messaging | Multiple |
| Sampling Frequency | 4 ~ 48kHz |
| Voltage - Supply | 2.7 V ~ 3.6 V |