
1
$1.5456
$1.5456
10
$1.4784
$14.7840
50
$1.4448
$72.2400
100
$1.2432
$124.3200
500
$1.2096
$604.8000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | ILSI |
| Series | ISA16 |
| Package | Cut Tape (CT) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output | LVCMOS |
| Function | Enable/Disable |
| Type | XO (Standard) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency Stability | ±25ppm |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Current - Supply (Max) | 20mA |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 10µA |
| Height - Seated (Max) | 0.043" (1.10mm) |
| Frequency | 26 MHz |
| Base Resonator | Crystal |