
1
$16.5536
$16.5536
10
$15.2096
$152.0960
25
$14.5824
$364.5600
100
$12.8464
$1,284.6400
250
$12.2192
$3,054.8000
500
$11.4352
$5,717.6000
1000
$10.4832
$10,483.2000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | TDK Corporation |
| Series | IFQ06S |
| Package | Sheet |
| Product Status | ACTIVE |
| Length | 11.811" (300.00mm) |
| Shape | Sheet |
| Type | Shielding Sheet |
| Width | 7.874" (200.00mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Adhesive | Conductive, Double Sided |
| Thickness - Overall | 0.003" (0.08mm) |