
1
$9.0496
$9.0496
10
$8.3216
$83.2160
50
$7.5824
$379.1200
100
$6.6080
$660.8000
500
$6.1152
$3,057.6000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | RESI |
| Series | HVLR |
| Package | Bag |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 2W |
| Tolerance | ±1% |
| Features | High Voltage, Non-Inductive |
| Package / Case | Axial |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.374" Dia x 0.945" L (9.50mm x 24.00mm) |
| Composition | Thick Film |
| Operating Temperature | -55°C ~ 175°C |
| Number of Terminations | 2 |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 20 mOhms |