
1
$36.4672
$36.4672
10
$30.4528
$304.5280
25
$29.2432
$731.0800
50
$27.7424
$1,387.1200
100
$25.6816
$2,568.1600
250
$25.4800
$6,370.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | RESI |
| Series | HVLR |
| Package | Bag |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 15W |
| Tolerance | ±5% |
| Features | High Voltage, Non-Inductive |
| Package / Case | Axial |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.354" Dia x 5.984" L (9.00mm x 152.00mm) |
| Composition | Thick Film |
| Operating Temperature | 175°C |
| Number of Terminations | 2 |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 400 mOhms |