
1
$0.2576
$0.2576
10
$0.2464
$2.4640
25
$0.1680
$4.2000
50
$0.1456
$7.2800
100
$0.1344
$13.4400
250
$0.1232
$30.8000
500
$0.1232
$61.6000
1000
$0.0896
$89.6000
4000
$0.0896
$358.4000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | TDK Corporation |
| Series | HHM |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frequency Range | 4.9GHz ~ 5.95GHz |
| Impedance - Unbalanced/Balanced | 50 / 100Ohm |
| Insertion Loss (Max) | 1.0dB |
| Return Loss (Min) | 10dB |
| Phase Difference | 180° ±10° |