
1
$0.4256
$0.4256
10
$0.4144
$4.1440
25
$0.2800
$7.0000
50
$0.2464
$12.3200
100
$0.2240
$22.4000
250
$0.2016
$50.4000
500
$0.2016
$100.8000
1000
$0.1456
$145.6000
2000
$0.1008
$201.6000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | TDK Corporation |
| Series | HHM |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frequency Range | 1.92GHz ~ 1.98GHz, 2.11GHz ~ 2.17GHz |
| Impedance - Unbalanced/Balanced | 50 / 100Ohm |
| Insertion Loss (Max) | 1.0dB |
| Return Loss (Min) | 10dB |
| Phase Difference | 180° ±10° |