1
$44.0944
$44.0944
10
$36.7472
$367.4720
25
$32.5472
$813.6800
100
$31.4944
$3,149.4400
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | ZF Electronics |
| Series | - |
| Package | Box |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Barrel, Aluminum |
| Output Type | Digital |
| Type | Hall Effect Sensor |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Termination Style | Wire Leads |
| Voltage - Supply | 5V ~ 24V |
| Actuator Material | Ferrous Metals, Gear Tooth |
| Frequency | 15 kHz |