
10
$0.5712
$5.7120
20
$0.5152
$10.3040
30
$0.4928
$14.7840
100
$0.3920
$39.2000
250
$0.3360
$84.0000
500
$0.3360
$168.0000
1000
$0.2688
$268.8000
3000
$0.2576
$772.8000
6000
$0.2464
$1,478.4000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | GLF Integrated Power |
| Series | IQSmart™ |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 4-XFBGA, WLCSP |
| Output Type | P-Channel |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Switch Type | Load Switch |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Rds On (Typ) | 34mOhm |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 2.5V ~ 5.5V |
| Current - Output (Max) | 2A |
| Supplier Device Package | 4-WLCSP (0.97x0.97) |