
1
$3.4832
$3.4832
100
$3.0576
$305.7600
250
$2.2960
$574.0000
500
$1.3888
$694.4000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | COILCRAFT |
| Series | GA3250-EE |
| Package | Strip |
| Product Status | ACTIVE |
| Tolerance | ±20% |
| Package / Case | Nonstandard |
| Size / Dimension | 0.116" L x 0.116" W (2.95mm x 2.95mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Shielding | Shielded |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Height | 0.039" (1.00mm) |
| Number of Coils | 2 |