
1
$56.0000
$56.0000
10
$52.6064
$526.0640
25
$50.9040
$1,272.6000
100
$47.1744
$4,717.4400
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Connor Winfield |
| Series | FT9-CC |
| Package | Strip |
| Product Status | ACTIVE |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output | LVCMOS |
| Frequency - Max | 156.25MHz |
| Type | Clock Frequency Translator |
| Input | LVCMOS |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Voltage - Supply | 3.13V ~ 3.47V |
| Ratio - Input:Output | 2:2 |
| PLL | Yes |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Number of Circuits | 1 |