
1
$16.6096
$16.6096
10
$13.1488
$131.4880
25
$12.4656
$311.6400
100
$10.7296
$1,072.9600
450
$10.0352
$4,515.8400
950
$9.5200
$9,044.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Series | EKMC |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Features | Ultra Slight Motion Lens, White |
| Package / Case | Module |
| Output Type | Analog |
| Sensing Distance | 161" (4.1m) 13.5' |
| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Voltage - Supply | 3V ~ 6V |
| Sensor Type | Motion, Pyroelectric, PIR (Passive Infrared) |
| Trigger Type | Internal |