
1
$12.3536
$12.3536
10
$9.8896
$98.8960
25
$9.1504
$228.7600
100
$7.9072
$790.7200
450
$7.4144
$3,336.4800
950
$6.9216
$6,575.5200
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Series | EKMC |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Features | Flat Square Lens, Pearl White |
| Package / Case | Module |
| Output Type | Digital |
| Sensing Distance | 197" (5m) 16.4' |
| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Voltage - Supply | 3V ~ 6V |
| Sensor Type | Motion, Pyroelectric, PIR (Passive Infrared) |
| Trigger Type | Internal |