
1
$13.7984
$13.7984
10
$11.0432
$110.4320
25
$10.2144
$255.3600
100
$8.8368
$883.6800
450
$8.2768
$3,724.5600
950
$7.7280
$7,341.6000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Series | EKMC |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Features | Wide Area Lens, White |
| Package / Case | Module |
| Output Type | Digital |
| Sensing Distance | 232" (5.9m) 19.4' |
| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Voltage - Supply | 3V ~ 6V |
| Sensor Type | Motion, Pyroelectric, PIR (Passive Infrared) |
| Trigger Type | Internal |