
1
$26.2752
$26.2752
10
$21.8960
$218.9600
25
$19.3872
$484.6800
100
$18.7712
$1,877.1200
450
$17.5168
$7,882.5600
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Series | EKMB |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Features | Ultra Wide and Long Distance Lens, Black |
| Package / Case | Module |
| Output Type | Digital |
| Sensing Distance | 590.55" (15m) 49.2' |
| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Voltage - Supply | 2.3V ~ 4V |
| Sensor Type | PIR (Passive Infrared) |
| Trigger Type | Internal |