
1
$25.3232
$25.3232
10
$21.1008
$211.0080
25
$18.6928
$467.3200
100
$18.0880
$1,808.8000
450
$16.8784
$7,595.2800
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Series | EKMB |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Features | Horizontally Wide Lens, Black |
| Package / Case | Module |
| Output Type | Digital |
| Sensing Distance | 276" (7m) 23' |
| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Voltage - Supply | 2.3V ~ 4V |
| Sensor Type | Motion, Pyroelectric, PIR (Passive Infrared) |
| Trigger Type | Internal |