
1
$25.9728
$25.9728
10
$20.5632
$205.6320
25
$19.4768
$486.9200
100
$16.7664
$1,676.6400
450
$15.6912
$7,061.0400
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Series | EKMB |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Features | Long Distance Lens, Black |
| Package / Case | Module |
| Output Type | Digital |
| Sensing Distance | 669" (17m) 55.8' |
| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Voltage - Supply | 2.3V ~ 4V |
| Sensor Type | Motion, Pyroelectric, PIR (Passive Infrared) |
| Trigger Type | Internal |