
1
$0.4816
$0.4816
10
$0.4032
$4.0320
50
$0.3584
$17.9200
100
$0.3248
$32.4800
500
$0.3024
$151.2000
1000
$0.2576
$257.6000
2500
$0.2464
$616.0000
5000
$0.2352
$1,176.0000
12500
$0.2240
$2,800.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | ECS Inc. International |
| Series | ECS-CTA |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Features | Without Capacitor |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Size / Dimension | 0.236" L x 0.118" W (6.00mm x 3.00mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | Ceramic |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Frequency Stability | ±0.2% |
| Height | 0.067" (1.70mm) |
| Frequency Tolerance | ±0.5% |
| Impedance | 30 Ohms |
| Frequency | 8 MHz |