
1
$6.4624
$6.4624
10
$5.7680
$57.6800
25
$5.1968
$129.9200
100
$4.7264
$472.6400
250
$4.2672
$1,066.8000
500
$3.8304
$1,915.2000
1000
$3.2256
$3,225.6000
2000
$3.0688
$6,137.6000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | TTM Technologies Trading (Asia) Company Limited |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 10W |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Attenuation Value | 5dB |
| Impedance | 50 Ohms |
| Frequency Range | 0 Hz ~ 4 GHz |