
1
$739.1776
$739.1776
10
$690.7040
$6,907.0400
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Metelics (MACOM Technology Solutions) |
| Series | - |
| Package | Tray |
| Product Status | DISCONTINUED |
| Package / Case | Module |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Frequency | 700MHz ~ 6GHz |
| RF Type | ISM |
| Gain | 35dB |
| Test Frequency | 3GHz |