
1
$1.7360
$1.7360
10
$1.4672
$14.6720
25
$1.3552
$33.8800
50
$1.2096
$60.4800
100
$1.0080
$100.8000
250
$0.9856
$246.4000
500
$0.9184
$459.2000
1000
$0.8624
$862.4000
2500
$0.8400
$2,100.0000
5000
$0.8064
$4,032.0000
12500
$0.7728
$9,660.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Delta Electronics / Cyntec |
| Series | CMLS104T |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Tolerance | ±20% |
| Package / Case | Nonstandard |
| Size / Dimension | 0.439" L x 0.394" W (11.15mm x 10.00mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Shielding | Shielded |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) | 0.65mOhm Max |
| Current - Saturation (Isat) | 90A |
| Material - Core | Metal |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Height - Seated (Max) | 0.157" (4.00mm) |
| Inductance | 150 nH |
| Current Rating (Amps) | 52 A |