1
$5.8464
$5.8464
10
$4.9056
$49.0560
100
$3.9760
$397.6000
500
$3.5280
$1,764.0000
1000
$3.0240
$3,024.0000
3000
$2.8448
$8,534.4000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Central Semiconductor |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Supplier Device Package | DFN123F |
| Power - Max | 580mW |
| Voltage - Anode - Cathode (Vak)(Max) | 50V |
| Regulator Current (Max) | 25mA |
| Voltage - Limiting (Max) | 5.3V |