1
$4.1104
$4.1104
10
$3.4496
$34.4960
100
$2.7888
$278.8800
500
$2.7328
$1,366.4000
3000
$2.7328
$8,198.4000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Central Semiconductor |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Supplier Device Package | DFN123F |
| Power - Max | 780mW |
| Voltage - Anode - Cathode (Vak)(Max) | 100V |
| Regulator Current (Max) | 1.32mA |
| Voltage - Limiting (Max) | 1.7V |