
1
$0.1344
$0.1344
10
$0.1344
$1.3440
25
$0.1232
$3.0800
50
$0.1232
$6.1600
100
$0.1232
$12.3200
200
$0.1232
$24.6400
400
$0.1120
$44.8000
600
$0.1120
$67.2000
1000
$0.0896
$89.6000
5000
$0.0784
$392.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Hefei Jingweite Electronics |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Load Capacitance | 12pF |
| Size / Dimension | 0.100" L x 0.081" W (2.55mm x 2.05mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | MHz Crystal |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Frequency Tolerance | ±10ppm |
| Operating Mode | Fundamental |
| Height - Seated (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 40 Ohms |
| Frequency | 40 MHz |