
1
$13.5296
$13.5296
10
$12.4432
$124.4320
25
$11.9168
$297.9200
100
$10.5056
$1,050.5600
250
$9.9904
$2,497.6000
500
$9.3408
$4,670.4000
1000
$8.5680
$8,568.0000
2000
$8.2544
$16,508.8000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Texas Instruments |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Number of Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output | LVTTL, TRI-State |
| Type | Fanout Buffer (Distribution) |
| Input | LVTTL |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Ratio - Input:Output | 1:10 |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Supplier Device Package | 24-SOIC |
| Frequency - Max | 100 MHz |