
1
$22.4224
$22.4224
10
$19.1744
$191.7440
25
$17.9312
$448.2800
50
$16.8112
$840.5600
140
$15.0192
$2,102.6880
280
$14.9072
$4,174.0160
560
$14.2912
$8,003.0720
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Isabellenhütte |
| Series | BAS |
| Package | Tube |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 36W |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Mounting Type | Shunt Fixture, 60mm Pitch |
| Type | Shunt, Battery |
| Operating Temperature | -40°C ~ 170°C |
| Applications | Automotive AEC-Q200 |
| Resistance | 35 µOhms |