
1
$38.8192
$38.8192
10
$35.8064
$358.0640
25
$34.1936
$854.8400
100
$30.5760
$3,057.6000
250
$29.1648
$7,291.2000
1500
$26.1520
$39,228.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Sanyo Semiconductor/onsemi |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 89-LFBGA |
| Type | CMOS |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Voltage - Supply | 1.2V |
| Pixel Size | 3µm x 3µm |
| Active Pixel Array | 1312H x 992V |
| Supplier Device Package | 89-IBGA (8x9) |
| Frames per Second | 30.0 |