
1
$70.9296
$70.9296
10
$66.6288
$666.2880
25
$64.4784
$1,611.9600
100
$59.7520
$5,975.2000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Suzhou Maswell Communication Technology Co. Ltd |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Features | Cable - 1m |
| Mounting Type | Adhesive, Screw |
| Frequency Range | 700MHz ~ 6GHz |
| Applications | 4G, 5G |
| Gain | 3dBi |
| Termination | SMA Female |
| Ingress Protection | IP66 |
| Number of Bands | 1 |
| VSWR | 3 |
| Antenna Type | Module |
| Height (Max) | 2.161" (54.90mm) |
| Frequency Group | Wide Band |
| Frequency (Center/Band) | 3.35GHz |
| RF Family/Standard | Cellular |