
1
$2.7888
$2.7888
10
$2.6880
$26.8800
50
$2.5760
$128.8000
100
$2.4864
$248.6400
500
$2.3856
$1,192.8000
1000
$2.2960
$2,296.0000
5000
$2.2064
$11,032.0000
10000
$2.1280
$21,280.0000
50000
$2.0496
$102,480.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Sevskiy GmbH |
| Series | AN150204 |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Features | Cable - 150mm |
| Mounting Type | Adhesive, Bracket |
| Frequency Range | 1.164GHz ~ 1.3GHz |
| Applications | GNSS, IoT, LP-WAN, Tracking Devices |
| Gain | 1.2dBi |
| Termination | U.FL (UMCC), IPEX MHF1 |
| Number of Bands | 1 |
| VSWR | 2.32 |
| Antenna Type | PCB Trace |
| Height (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Return Loss | -8dB |
| Frequency Group | UHF (1GHz ~ 2GHz) |
| Frequency (Center/Band) | 1.232GHz |
| RF Family/Standard | Navigation |
| Power - Max | 10 W |