
1
$1.8928
$1.8928
10
$1.8256
$18.2560
50
$1.7472
$87.3600
100
$1.6800
$168.0000
500
$1.6240
$812.0000
1000
$1.5568
$1,556.8000
5000
$1.5008
$7,504.0000
10000
$1.4448
$14,448.0000
50000
$1.3888
$69,440.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Sevskiy GmbH |
| Series | AN100203 |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Mounting Type | Solder |
| Frequency Range | 863MHz ~ 924MHz |
| Applications | IoT, ISM, LP-WAN, RFID, Smart Meters |
| Gain | 1.6dBi |
| Termination | Solder |
| Number of Bands | 1 |
| VSWR | 1.93 |
| Antenna Type | PCB Trace |
| Height (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Return Loss | -10dB |
| Frequency Group | UHF (300MHz ~ 1GHz) |
| Frequency (Center/Band) | 893.5MHz |
| RF Family/Standard | Cellular, Genral ISM |
| Power - Max | 10 W |