
1
$1.4224
$1.4224
10
$1.2656
$12.6560
25
$1.1984
$29.9600
100
$0.9856
$98.5600
250
$0.9296
$232.4000
500
$0.8176
$408.8000
1000
$0.6496
$649.6000
2000
$0.6048
$1,209.6000
5000
$0.5712
$2,856.0000
10000
$0.5488
$5,488.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Suzhou Maswell Communication Technology Co. Ltd |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frequency Range | 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| Applications | Bluetooth, Wi-Fi |
| Gain | 2dBi |
| Termination | Solder |
| Number of Bands | 1 |
| VSWR | 2 |
| Antenna Type | Chip |
| Height (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Frequency Group | UHF (2GHz ~ 3GHz) |
| Frequency (Center/Band) | 2.45GHz |
| RF Family/Standard | Bluetooth, WiFi |